• info@ytuhavk.org

2019 Yılı Kulüp Faaliyetleri Hk.

2019 Yılı Kulüp Faaliyetleri Hk.

2019 yılı içerisinde Yamaç Paraşütü faaliyetlerimiz gayriresmi şekilde gerçekleştirilecektir !

Kulübümüz kapatıldığından dolayı her ne kadar kulüp web organlarını duyuru vb için kullanacak olsak da, 2019 yılı içerisinde verilecek eğitim ve yapılan faaliyetlerin Yıldız Teknik Üniversitesi Havacılık Kulübü ve YTÜ ile resmiyette herhangi bir bağı bulunmayacaktır.

Bu süre içerisinde YTÜ öğrencisi olmayanlar da eğitim alabilecektir !

Konu ile ilgili kamuoyu açıklaması yapılmıştır. Amacımızı ve detayları bu açıklamada okuyabilirsiniz. Kamuoyu duyurusuna ulaşmak için tıklayınız.

Özetle, kulübün tekrar açıldığı zaman yaşanacak çeşitli olumsuzlukların önüne geçmek ve kulüp faaliyetlerinin devamlılığını tehlikeye atmamak için bireysel çabalarımızla 2019 yılında faaliyetlerimize ara vermeden devam edeceğiz.

Bu süre boyunca ;

  • Afiş asılmayacak
  • Stant kurulmayacak
  • Teorik derslerimiz için sınıf alamayacak
  • Kulüp odamız bulunmayacak
  • vb.

Kısaca üniversite imkanlarından tamamen yoksun bir şekilde faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Eğitim duyuruları, tanıtımları vb bu süre boyunca tamamen web ortamından yapılacaktır.

İçinde bulunduğumuz bu günlerde yaşanan sıkıntılı süreci Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi almak isteyen adaylarımıza hissettirmeden eğitim faaliyetlerinin sürdürülmesi için gerekli kulüpsel yapısı, havacılık birikimi, alt yapısı ve donanımı ile YTÜHAVK, tüm yamaç paraşütü öğrenmek isteyen adayları kucaklayan bir yaklaşım içinde yamaç paraşütü faaliyetlerini 2019 yılı içinde de planlamaktadır.

YTÜHAVK