2019 Yılı Kulüp Faaliyetleri Hk.

Başlangıç Eğitimi | Bahar ’19

#Eğitim programı ilerleyen günlerde yayınlanacaktır.
#2018 – 2019 akademik yılı bahar dönemi içinde planlanan Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi için güncel duyuruları forum sayfamızın ” Yeni Başlayanlar & Adaylar >> 2018 - 2019 Dönem Başlangıç Eğitimi Duyuruları >> Bahar Dönemi '2019 ” dizin yolunu takip ederek Bahar Dönemi '2019 alt forum başlığından takip edebilirsiniz.

Duyuruları okumak için foruma üye kaydı yapmanıza gerek yoktur.

info@ytuhavk.org

Şifremi Unuttum

Forum kullanımı, teknik destek, forum içeriği hakkında bilgi, öneriler vs
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Ali Aytaç
Site Admin
Mesajlar: 969
Kayıt: 03 Eyl 2013, 23:22
Tam Adı: Ali Aytaç
Kulüp ID: 2008001
İletişim:

Şifremi Unuttum

Mesaj gönderen Ali Aytaç » 27 Oca 2019, 19:52

phpBB™, güvenlik sebeplerinden dolayı yöneticiler dahil hiç bir kullanıcının şifresinin gerek phpBB dosyaları üzerinden, gerekse veritabanı üzerinden görülmesine izin vermez. Çünkü phpBB 'de bütün kullanıcı şifreleri veritabanında, MD5 algoritması kullanılarak yeniden şifrelenmiş halde saklanmaktadır.

Mesaj panosundaki bütün kullanıcılar ( yöneticiler ve moderatörler dahil ), bir şekilde şifrelerini unuttuğunda " Giriş " sayfasındaki ' Şifremi unuttum ' bağlantısına tıklayarak e-posta adreslerine, şifrelerini sıfırlayıp yeni bir şifre oluşturmak için bağlantı isteyebilir. Dolayısıyla bir şifre unutulduğunda, unutulan şifrenin bir şekilde görülmesi ya da elde edilmesi mümkün değildir.

Resim

E-posta adresinizin sistemde kayıtlı ve doğru yazdığınız halde şifre sıfırlama bildirimi almadıysanız spam klasörünüzü veya diğer kategorileri kontrol ediniz.

Bütün adımları doğru yaptığınızdan eminseniz ve şifre sıfırlama bildirimi yine gelmediyse forum sisteminin kurulu olduğu e-posta sunucusunda yaşanacak olası teknik problemlerden dolayı e-posta gönderimi sistem tarafından yapılmayabilir. Bu durumda forum@ytuhavk.org adresine durumu bildiriniz ve kulüp yöneticileriyle bağlantıya geçiniz.

E-posta gönderim problemi gibi olası sunucu sorunlarında kullanıcıların şifrelerini yöneticiler değiştirebilir. Sistem yöneticisi size basit bir şifre ataması yaptıktan sonra bu bilgileri kullanarak giriş yapıp, Kullanıcı Kontrol Paneli 'nden yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Cevapla

“Forum Destek / Forum Hakkında” sayfasına dön