Güz dönemi duyuruları

2014 - 2015 Dönemi Yıllık Plan Hk.

2014 - 2015 Akademik Yılı Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi Duyuruları & Haberleri

Moderatör: Adem Berk Aksoy

Kullanıcı avatarı
Ali Aytaç
Kurucu
Kurucu
Tam Adı: Ali Aytaç
Kulüp ID: 2008001
İletişim:

2014 - 2015 Dönemi Yıllık Plan Hk.

Mesaj gönderen Ali Aytaç » 05 Eki 2014, 20:56

2014 Dönemi olarak adlandırdığımız 2014 - 2015 eğitim öğretim yılında kulüp olarak gerçekleştirilecek eğitimler, kontenjanlar vb. genel bilgiler özet olarak aşağıda anlatılmaya çalışılmıştır :
[b][i]ETK[/i][/b] yazdı:
2014 döneminde Eğitim ve Teknik Kurul ( =ETK ) olarak geçmiş yıllara göre radikal sayılabilecek başlangıç eğitimi kararı almış bulunmaktayız. Her sene iki grup şeklinde gerçekleştirilen neredeyse gelenekselleşmiş olan başlangıç eğitimini bu yıl tek grup olarak planlıyoruz.

2014 Döneminde tek grup olarak planlanan başlangıç eğitimi, Güz dönemi sonlarına denk gelen sömestrda ( yarıyıl tatili ) yapılacaktır.

2014 Güz döneminde ( Ekim 2014 - Ocak 2015 ayları ) yeni eğitim açılmayacak olup, geçen yıldan devam eden Kulüp Pilot eğitim programı ve bu programa bağlı öğrenciler ile yola devam edeceğiz. Güz döneminde yeni eğitim açılmayacağı için dolayısıyla yeni pilot girişi de olmayacaktır. Bu dönem içinde başlangıç eğitimi için yeni üye girişleri, teorik dersler vb. yanında bahar döneminde uygulanacak eğitim programına hazırlık amacı taşımaktadır.

2014 Bahar döneminde ( Şubat 2015 - Mayıs 2015 ayları ) yeni dönem Kulüp Pilot eğitimi açılacaktır. Bu dönemde ayrıca Güz döneminden devam eden eğitim programına devam edilecek olup aynı zamanda Yaz dönemine hazırlık amacı taşımaktadır.

2014 Dönem Başlangıç Eğitimi
  • Tek grup olup kontenjan 21 kişi ( planlanan sayı )
    Yarıyıl tatili içinde
    Üye alımları ve teorik dersler Güz dönemi içinde
2014 Dönem Kulüp Pilot Eğitimi
  • Kontenjan 5 kişi ( planlanan sayı )
    Bahar dönemi içinde
    Eğitime başvuru ve teorik dersler Bahar dönemi başında
Not :
i. Başlangıç Eğitimi ve Kulüp Pilot Eğitimi ile ilgili detaylar ( program, kriterler, vb. ) ilerleyen günlerde açıklanacaktır.
ii. Fikir sahibi olmak açısından genel yıllık plan taslağı bağlantıdaki gibidir. ( Bu yıl tek grup şeklinde başlangıç eğitimi yapılacağını dikkate alınız. )