Model Uçak Çalışması

Model Uçak Eğitim Bilgileri vs.
Gökhan Ekbiç
Tam Adı: Gökhan Ekbiç

Model Uçak Çalışması

Mesaj gönderen Gökhan Ekbiç » 25 Mar 2015, 13:08

Arkadaşlar,
Model uçak faaliyetlerini bireysel olarak sürdürüyorum. Geçtiğimiz pazar günü Hava Harp Okulu' nun düzenlemiş olduğu salon model uçak yarışmasına katıldım. Yarışma esnasında çok keyifli bir o kadar da koşuşturmacalı vakit geçti. Bu alanda çalışmalar yaparak model uçak ekibimizi oluşturmalıyız. İlk adım olarak THK dan temin etmiş olduğum Ata planör model uçak ile çalışmamızı başlatacağız. Bu modelin yapımı ile birlikte ilgili olan ve devam etmek isteyen arkadaşlarla bir sonraki safha olarak yarışma modeli yapacağız ve Yıldız Teknik Üniversitesi Havacılık Kulübü olarak 3 Mayıs 2015 tarihinde Büyükçekmece Sportif Havacılık Kulübü’ nün düzenleyeceği yarışmaya katılmak istiyoruz.

Etkinlik formu oluşturarak net tarihi ve çalışma planını bildireceğiz.

Umut Can Özpınar
Tam Adı: Umut Can Özpınar
Kulüp ID: 2012025

Re: Model Uçak Çalışması

Mesaj gönderen Umut Can Özpınar » 06 May 2015, 00:03

08 Mayıs Cuma 14.00-17.00 1.grup
18.00-21.00 2. grup
9 mayis veya 10 mayis (hangi gun ucus olmazsa) saat 11.00-14.00 arasi model ucak baslangic egitimi yapilacaktir.

Kurs iki gün sürecek Cuma ve hafta sonu hangi gün uygunsa. Cuma günü saatler derslerden / sınavlardan dolayı uygun olmayabilir diye 2 gruba böldük. Hafta sonu iki grup da beraber çalışıp cuma günü başladıkları modeli bitirecekler yani. Bu yüzden cuma günü katılım zorunludur.

Katilim durumunuzu en geç 6 Mayis Çarşamba 23.59'a kadar bildiriniz.

Yer : Yıldız Kampüsü Kulüp odası

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir