2018 Dönemi Ön Başvuruları başladı!!!

Ön Başvuru Formu için TIKLAYINIZ

Ön bilgi almak için Yeni Başlayanlar ve Adaylar kısmını inceleyebilirsiniz.

Sağlık İzin Belgesi

2015 - 2016 Akademik Yılı Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi Duyuruları & Haberleri

Moderatör: Adem Berk Aksoy

Umut Can Özpınar
Tam Adı: Umut Can Özpınar
Kulüp ID: 2012025

Sağlık İzin Belgesi

Mesaj gönderen Umut Can Özpınar » 30 Ara 2015, 20:22

Başlangıç Eğitimine katılacak olan kişilerin sağlık izin belgesini içeren Kulüp Fişini doldurması gerekmektedir.

Sağlık izin belgesi, uygulamalı eğitim öncesinde yönetime teslim edilmelidir. Sağlık izin belgesi olmayan kişiler eğitime kabul edilmemektedir.

Ekteki dosyada bulunan ;
  • Sporcu iletişim bilgileri
    Sporcu kimlik bilgileri
    Acil durumda ulaşılacak kişi bilgileri
    Sağlık durum beyanı
kısımlarının doldurulup çıktısı ( 2 adet ) alındıktan sonra imzalamanız ve doktor onayı almanız gerekmektedir. Doktor onayı için aile hekimi - sağlık ocağına gidiniz. Özel kuruluşlar vs. herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Eğer doktorunuz ben bu kağıdı imzalamam derse "Bu kişinin herhangi bir sağlık problemi yoktur." şeklinde ayrı bir rapor alınabilir. Diğer kısımları lütfen doldurunuz.

İki adet çıktı ile doktora gitmeyi unutmayınız. Sporcu imzası dışında kalan imzalar yönetim tarafından tamamlanacaktır.

18 yaş altındakiler :
  • 18 yaş altı için yukarıdakilere ek olarak ayrıca "veli izin belgesi" kısmı da doldurulacaktır. Bu dosya da bulunan "veli izin belgesi" kısmının taahhütnamenin arkasına aynı şekilde yazılıp imzalanmış olması gereklidir.

Kulüp Fişi dosyasını bilgisayardan doldurmanız tavsiye edilir. Doldurmanız gereken yerler gözden kaçırmamanız adına gri dolgu rengi ile belirtilmiştir. Bu dolgu rengini ilgili yerleri doldurduktan sonra kaldırmanız gereklidir.
Dosya ekleri
Kulüp fişi.xls
(47.5 KiB) 292 kere indirildi

“2015 Dönem Başlangıç Eğitimi Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir