Güz Döneminde görüşmek üzere...

info@ytuhavk.org

Sağlık İzin Belgesi

2016 - 2017 Akademik Yılı Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi Duyuruları & Haberleri

Moderatör: Adem Berk Aksoy

Kullanıcı avatarı
Adem Berk Aksoy
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Tam Adı: Adem Berk Aksoy
Kulüp ID: 2013059

Sağlık İzin Belgesi

Mesaj gönderen Adem Berk Aksoy » 11 Eki 2016, 00:30

Başlangıç Eğitimine katılacak olan kişilerin Üye formu ve Taahhütname ile birlikte sağlık izin belgesini içeren Kulüp Fişini de doldurması gerekmektedir.

Ekteki dosyada bulunan ;
  • Sporcu iletişim bilgileri
    Sporcu kimlik bilgileri
    Acil durumda ulaşılacak kişi bilgileri
    Sağlık durum beyanı
kısımlarının doldurulup çıktısı ( 2 adet ) alındıktan sonra imzalamanız ve doktor onayı almanız gerekmektedir. Doktor onayı için aile hekimi - sağlık ocağına gidiniz. Özel kuruluşlar vs. herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

İki adet çıktı ile doktora gitmeyi unutmayınız. Sporcu imzası dışında kalan imzalar yönetim tarafından tamamlanacaktır.

18 yaş altındakiler :
  • 18 yaş altı için yukarıdakilere ek olarak ayrıca "veli izin belgesi" kısmı da doldurulacaktır. Bu dosya da bulunan "veli izin belgesi" kısmının taahhütnamenin arkasına aynı şekilde yazılıp imzalanmış olması gereklidir.
Taahhütnamelerin Yönetim Kurulu tarafından uygulamalı eğitim öncesinde dağıtılıp toplanacaktır. 18 yaşının altında olanların önceden Yönetim Kurulu ile iletişime geçmesi gereklidir.
  • Taahhütname veya diğer adıyla feragatname, sağlık izin belgesi (kulüp fişi) ile karıştırılmamalıdır. Taahhütnameler daha sonra doldurulacaktır.
15 Ekim tarihine kadar Kulüp Fişinizi tamamlamanız gerekmektedir
  • Kulüp Fişi dosyasını bilgisayardan doldurmanız tavsiye edilir. Doldurmanız gereken yerler gözden kaçırmamanız adına gri dolgu rengi ile belirtilmiştir. Bu dolgu rengini ilgili yerleri doldurduktan sonra kaldırmanız gereklidir.
Dosya ekleri
Kulüp fişi (1).xls
(47.5 KiB) 128 kere indirildi