2018 Dönemi Ön Başvuruları sona erdi!!

Güz dönemi Başlangıç eğitimini kaçırmamak için sizleri teorik derslerimize bekliyoruz.
Unutmayınız. “Teorik derslere katılım zorunludur.”

Üye olmayanlar derslerde üye olabilirler.

Teorik dersler hakkında gerekli bilgilere buradanulaşabilirsiniz.

YTÜ Öğrencisi Olmayanlar Hk.

2017 - 2018 Akademik Yılı Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi Duyuruları & Haberleri

Moderatör: Adem Berk Aksoy

Kullanıcı avatarı
Ali Aytaç
Tam Adı: Ali Aytaç
Kulüp ID: 2008001
İletişim:

YTÜ Öğrencisi Olmayanlar Hk.

Mesaj gönderen Ali Aytaç » 24 Eyl 2017, 20:47

YTÜ öğrencisi olmayanların kulübümüzde eğitim alıp alamayacağı hakkında sorular gelmekte veya ön başvuru formu doldurulmaktadır.

YTÜ öğrencisi olmayanlarla ilgili web ve forum sayfamızın " Sıkça Sorulan Sorular " kısmında bu durum açıklanmıştır.
Ali Aytaç yazdı:
05 Eyl 2013, 04:49

Yamaç paraşütü eğitimleriniz sadece YTÜ öğrencilerine yönelik mi ? Dışarıdan katılım kabul ediyor musunuz ?
  • Hayır. Yamaç paraşütü eğitimlerimiz genel olarak YTÜ öğrencilerine açıktır. Üniversitesinde aktif havacılık kulübü bulunmayan yamaç paraşütüne istekli öğrencilerin talebine karşılık veremediğimiz için üzgünüz.

YTÜ Öğrenci Kulüpleri Yönergesi – 2017 madde 10.3 gereği ;
Kulüp Üyeliği, Üye Hakları ve Üyelikten Çıkarılma

10.3 Üniversite akademik ve idari personeli, mezunları, üniversiteden ayrılmış öğretim elemanları, üniversite ve kulübe önemli katkıları olanlar kulüp Yönetim Kurulu kararı ile fahri üye olabilirler. Fahri üyeler kulüp organlarında görev alamazlar ve oy kullanamazlar ancak kulüp etkinliklerinde görev alabilirler.

Kulübümüzün YTÜ Öğrenci Kulüpleri Yönergesi ile çelişen kararlar alması, kulüp faaliyetlerinin aksaması / durdurulması gibi olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Dolayısıyla bu durum kulüpsel olmayıp, bağlı bulunduğumuz SKS Daire Başkanlığı - Kültür Hizmetleri tarafından yürütülen bir durumdur.

Ön başvuru formunda üniversite olarak " Diğer " seçeneğinin bulunması, YTÜ mezunu olup diğer üniversitelerde yüksek lisans vb. öğrenimine devam eden öğrenciler içindir.

YTÜ mezunları fahri üye olarak kısıtlı kontenjan limitleri dahilinde üyelikleri kabul edilmektedir.

“2017 Dönem Başlangıç Eğitimi Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir